Hotel Dubí Krušnohorský Dvůr

Horský hotel Krušnohorský Dvůr se nachází v nádherné krajině Krušných hor v nadmořské výšce 865 m v těsné blízkosti hranic s Německem. Z nedalekého lázeňského města Teplice je to k hotelu Krušnohorský Dvůr po silnici E55 směrem Dubí - Drážďany pouhých 15 km.

Hotel a restaurace Krušnohorský Dvůr se nachází prakticky uprostřed devíti jamkového golfového hřiště na Cínovci.

Nově postavená moderní budova hotelu Krušnohorský Dvůr celoročně nabízí svým návštěvníkům ubytování v nadstandardně zařízených pokojích za velmi příznivé ceny, celodenní stravování v restauraci, společenské akce a kvalitní hotelové služby pro jednotlivce, skupiny i firmy.

Pro nejmenší návštěvníky je k dispozici dětské hřiště s houpačkou, dvěma skluzavkami, mini horolezeckou stěnou, tarzan lanem a originálním pískovištěm. Na Vaše děti uvidíte ze sousední terasy nebo je pro rodiče připraveno posezení i přímo na dětském hřišti.

Krušné hory Cínovec ubytování
Hotel Krušnohorský Dvůr nabízí celoroční ubytování v 6 dvoulůžkových pokojích s možností jedné přistýlky a v 1 rodinném čtyřlůžkovém pokoji. Maximální kapacita je 22 lůžek. Všechny pokoje mají vlastní luxusní koupelnu se sprchovým koutem a WC. Samozřejmostí je TV se satelitním přijímačem a připojení na internet.

Hotel Krušnohorský Dvůr snídaně
V ceně ubytování je i snídaně podávaná v restauraci dle přání návštěvníka od 7:00 do 10:00 hodin. Hosté si mohou vybrat z několika možností servírovaných snídaní.

Cínovec hotel Krušnohorský Dvůr restaurace
Součástí hotelu je stylová restaurace s útulným prostředím a příjemnou atmosférou. Restaurace nabízí celodenní stravování i příjemné večerní posezení u hořícího krbu a sklenky dobrého vína. V příznivém počasí je možnost využít posezení na venkovní terase s úchvatným výhledem na panorama Českého středohoří.

V jídelním lístku najdete široký výběr z mezinárodní i české kuchyně. Pro hosty v restauraci hotelu Krušnohorský Dvůr v Cínovci připravují pravidelné speciální nabídky – zvěřiny, oblastních specialit atd. Bohatý nápojový lístek uspokojí i náročnější klientelu, samozřejmostí je výběr z bohatého vinného lístku.

Dovolená na horách hotel ubytování Krušnohorský Dvůr
Blízké okolí hotelu nabízí možnosti sportovního vyžití, ale i relaxaci v lázních nebo výlety za kulturními památkami. Na Vaše přání Vám hotelová recepce zajistí: zapůjčení kola nebo běžeckých lyží, relaxaci v Tereziných lázních nebo v lázních v Teplicích, koupání ve vodních lázních v Altenbergu a bobovou dráhu v Altenbergu, golfový program ušitý na míru právě Vám, zapůjčení sjezdových lyží nebo kolečkové brusle.

Hotel Dubí Krušnohorský Dvůr - K hotelu přísluší parkovištěHotel Dubí Krušnohorský Dvůr - disponuje restauracíHotel Dubí Krušnohorský Dvůr -  je k dispozici připojení na internetHotel Dubí Krušnohorský Dvůr -  je k dispozici letní terasaHotel Dubí Krušnohorský Dvůr - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Dubí Krušnohorský Dvůr - přijímá kreditní karty VISAHotel Dubí Krušnohorský Dvůr - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Dubí Krušnohorský Dvůr - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Dubí Krušnohorský Dvůr - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Dubí Krušnohorský Dvůr - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouADRESA
Hotel Krušnohorský Dvůr, Cínovec 275
Dubí 41702 Česká Republika
Hotel-Dubi-Krusnohorsky-Dvur@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 16 m/s
Hotel Krušnohorský Dvůr ubytování Dubí Aktuální počasí skoro zataženo

Doporučte tyto stránky: