Hotel Dubi Krusnohorsky Dvur

Horský hotel Krušnohorský Dvůr sa nachádza v nádhernej krajine Krušných hôr v nadmorskej výške 865 m v tesnej blízkosti hraníc s Nemeckom. Z neďalekého kúpeľného mesta Teplice je to k hotelu Krušnohorský Dvur po ceste E55 smerom Dubí - Drážďany iba 15 km.

Hotel a reštaurácia Krušnohorský Dvur sa nachádza prakticky uprostred golfového ihriska na Cínovci.

Novopostavená moderná budova hotela Krušnohorský Dvur celoročne ponúka svojim návštevníkom ubytovanie v nadštandardne zariadených izbách za veľmi priaznivé ceny, celodenné stravovanie v reštaurácii, spoločenské akcie a kvalitné hotelové služby pre jednotlivcov, skupiny aj firmy.

Pre najmenších návštevníkov je k dispozícii detské ihrisko s hojdačkou, dvoma šmýkačkami, mini horolezeckou stenou, tarzan lanom a originálnym pieskoviskom. Na Vaše deti uvidíte zo susednej terasy alebo je pre rodičov pripravené posedenie aj priamo na detskom ihrisku.

Krušné hory Cínovec ubytovanie
Hotel Krušnohorský Dvur ponúka celoročné ubytovanie v 6 dvojlôžkových izbách s možnosťou jednej prístelky a v 1 rodinnej štvorlôžkovej izbe. Maximálna kapacita je 22 lôžok. Všetky izby majú vlastnú luxusnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC. Samozrejmosťou je TV so satelitným prijímačom a pripojenie na internet.

Hotel Krušnohorský Dvur raňajky
V cene ubytovania sú aj raňajky podávané v reštaurácii podľa priania návštevníka od 7:00 do 10:00 hodín. Hostia si môžu vybrať z niekoľkých možností servírovaných raňajok.

Cínovec hotel Krušnohorský Dvur reštaurácia
Súčasťou hotela je štýlová reštaurácia s útulným prostredím a príjemnou atmosférou. Reštaurácia ponúka celodenné stravovanie i príjemné večerné posedenie u horiaceho krbu a poháriku dobrého vína. V priaznivom počasí je možnosť využiť posedenie na vonkajšej terase s úchvatným výhľadom na panorámu Českého stredohoria.

V jedálnom lístku nájdete široký výber z medzinárodnej i českej kuchyne. Pre hostí v reštaurácii hotela Krušnohorský Dvur v Cínovci pripravujú pravidelné špeciálne ponuky - diviny, oblastných špecialít atď. Bohatý nápojový lístok uspokojí aj náročnejšiu klientelu, samozrejmosťou je výber z bohatého vínneho lístka.

Dovolenka na horách hotel ubytovanie Krušnohorský Dvur
Blízke okolie hotela ponúka možnosti športového vyžitia, ale aj relaxáciu v kúpeľoch alebo výlety za kultúrnymi pamiatkami. Na Vaše prianie Vám hotelová recepcia zabezpečí: zapožičanie bicykla alebo bežeckých lyží, relaxáciu v Tereziných kúpeľoch alebo v kúpeľoch v Tepliciach, kúpanie vo vodných kúpeľoch v Altenbergu a bobovú dráhu v Altenbergu, golfový program ušitý na mieru práve Vám, zapožičanie zjazdových lyží alebo kolieskové korčule.

Hotel Dubi Krusnohorsky Dvur - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Dubi Krusnohorsky Dvur - hotel má reštauráciuHotel Dubi Krusnohorsky Dvur - možnosť pripojenia na internetHotel Dubi Krusnohorsky Dvur - k dispozícii letná terasaHotel Dubi Krusnohorsky Dvur - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Dubi Krusnohorsky Dvur - akceptuje creditné karty VISAHotel Dubi Krusnohorsky Dvur - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Dubi Krusnohorsky Dvur - Iybz sú vybavené televízoromHotel Dubi Krusnohorsky Dvur - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Dubi Krusnohorsky Dvur - Izby s vlastnou toaletouADRESA
Hotel Krusnohorsky Dvur, Cinovec 275
Dubi 41702 Czech Republic
Hotel-Dubi-Krusnohorsky-Dvur@cz-hotel.eu

AKTUÁLNE POČASIE
Denná tepl.: 4 °C
Nočná tepl.: -1 °C
Vietor: 16 m/s
Hotel Krusnohorsky Dvur ubytovanie Dubi Aktuálne počasie skoro zataženo

Odporúčajte tyto stránky: